Naše služby

WOW! - Faktor

Pritiahnite pozornosť všetkých naokolo, neuveriteľný WOW efekt prezentácie produktov.

Inovácia

Porazte Vašu konkurenciu a niekoľkonásobne zvýšte tržby z predaja.

Kreativita

Prezentujte Vaše produkty úplne novou formou inovatívnej reklamy.

Farebnosť

Špičkové LCD displeje s vysokým kontrastom, plnou škálou farieb a efektívnym "black pixel" prekrytím.

Prispôsobiteľnosť

Plná prispôsobiteľnosť Vašim požiadavkám. Vyrobíme Vám showcase na mieru.

Predaj Magic Case boxov

Pokiaľ ste sa rozhodli používať Magic Case box na prezentáciu svojich produktov, nezabudnite zvážiť faktory, vďaka ktorým bude Váš výber veľkosti boxu správny. Magic Case box sa predáva v rôznych prevedeniach a veľkostiach. Dôkladne zvážte, aké veľké produkty budete prezentovať. Pokiaľ je produkt priveľmi malý a box naopak veľký, vyžaduje zložitejšiu grafickú prezentáciu, ktorá ho zvýrazní.

Nemali by ste zabudnúť ani na miesto vystavovania. Budú sa ho dotýkať iní ľudia? Neriskujte rozbitie LCD displeja a poistite si ju prekrytím bezpečnostný sklom (ako doplnkové príslušenstvo). Pokiaľ idete prezentovať produkt, ktorý si vyžaduje zložitejšiu prezentáciu, poprípade ovládanie prezentácie dotykom, možnosť otáčania grafiky produktu atď. zvoľte si magic case s dotykovým displejom (doplnková výbava). Tento displej dodá Vaším reklamným prezentáciám absolútnu dokonalosť a budú pôsobiť mimoriadne nadčasovo a zákazník sa vďaka vlastnému ovládaniu dotykom nezačne nudiť. Je pre Vás dôležitá aj možnosť WiFi pripojenia k Magic Case boxu? Žiaden problém! V neposlednom rade Vám zabezpečíme aj vytvorenie pútavého dynamického video spotu, ktorý Vám vytvoríme presne na mieru podľa Vašich požiadaviek pre reklamovaný produkt/y.

Všetky veľkosti ako aj techické špecifikácie ponúkaných Magic Case boxov nájdete v sekcii - Produkty.

Pre cenovú kalkuláciu Magic Case boxov nás prosím kontaktujte. Každé riešenie si vyžaduje individuálny prístup k zákazníkovi, vzhľadom na požiadavky ohľadom vzhľadu, veľkosti, technických vlastností aťd. Vaše dopyty smerujte na info@magiccase.sk 

 

Prejnájom Magic Case boxov

Pri prenájme boxu Magic Case je rovnako dôležité zohľadniť všetky podmienky, ako pri kúpe boxu Magic Case. Keďže ide o prenájom nezabudnite nás kontaktovať s dostatočným časovým predstihom, aby sme pre Vás vedeli zabezpečiť všetky potrebné náležitosti (Magic Case, pútavý video spot aťd).  Príprava prezentačného Magic Case boxu zaberá istý čas v závislosti od zložitosti prevedenia. Všetky požiadavky s Vami odborne prekonzultujeme, poradíme Vám čo je možné uskutočniť a Vaše predstavy privedieme do reality.  

V prípade záujmu o prenájom Magic Case boxov, je nutné si dohodnúť dĺžku prenájmu, počet ks, veľkosti boxov aťd. Vaše dopyty smerujte na info@magiccase.sk